Deelnemers 2022

34e Bemmelse Dweildag

In 2022 zullen dweilorkesten in twee verschillende klassen deelnemen aan de 34e Bemmelse Dweildag:

  • De Wedstrijdklasse 
  • De Leutklasse

Ieder dweilorkest krijgt vier keer een kwartier de gelegenheid om zich op verschillende podia te presenteren aan de jury en/of het toegestroomde publiek. Klik op een van de deelnemende orkesten om te zien hoe laat en waar dit orkest speelt.

Deelnemers 2022

Wedstrijdklasse

Dweilorkest
Plaats
De RotDweilersBemmel
De DeurdweilersAngeren
Dweilorkest D'(h)opmatenHalle (België)
Ze QuaffeurzBeveren-Leie (België)
De Feestbende Cromvoirt
BlusswerrukEindhoven
OutblastVlijmen
Pretband Help Ons Blaoz'nBrummen
Play It Again Sam (PIAS)Eindhoven
De KlankentappersUden
She’s UdenhoutUdenhout
De KeienkrakersWaalre
Effe d'r NeffeSteenbergen
DAD barst LosDriebergen
Blaaskapel De BloknotenBlokker
Smallband ViJoSBussum
De BöllekesOisterwijk
De DweilparelsAppelschaar

Leutklasse

Alarmfase 3
Bemmel
De EigenheimersTiel
Blaaskapel ZimpelsatEde
Al Mo We KrupeNijmegen
G.V. De Sêpstèèns-Hertogenbosch
Ouwe PoepAmersfoort
Leidse GabbersLeiden
De Schrik uit BlikElshout
De LoatbloejersLent
Zzzzzenderbijband Oisterwijk
CV Spuit Ellufs-Hertogenbosch
KNAgalmBeek - Berg en Dal
PanaschUden
De PindullekesHeeswijk Dinther
Goei SmoesjeGeffen
DonderjagersBoekel
CV de mexicanes-Hertogenbosch
De HofbloazersGoor Overijssel
Blaaskapel LaLaLaas-Hertogenbosch
OngeraktReek
Hoe Ist ?!Dongen
Bénde Betoetert?De Rips
De JJ-BendeVught
Orthinons-Hertogenbosch
Toetkapel OnderoetDenekamp
HartnekkigTogOss
NarretuutersSint Oedenrode
Damesband ZusSjanMook
Bloaskapel de FluutjesBussum
Red-River-BandBoxtel
FarineEindhoven
Spuug-ZatZaltbommel
Tikkie voor JosNijmegen e/o
BlitzEindhoven
De Koele BandOosterhout
Feestkapel de KeiendweilersWaalre
De EigenheimersOisterwijk
C.v. Nog Eentje DanRosmalen
Bloas VaakDrunen
De DeurklinkersElshout
Carnavals de PereplukkersDen Bosch
XL KapelBerghem

Beoogde deelnemers Winterdweildag 2021: helaas geannuleerd

Wedstrijdklasse

Orkestnaam
Plaats
Alarmfase 3 (buiten mededingen)Bemmel
De RotDweilersBemmel
De DeurdweilersAngeren
Dweilorkest de FeintsjesLeeuwarden
De ÚtlopersSneek
RODLRijen
OutblastVlijmen
Pretband Help Ons Blaoz'nBrummen
Effe d'r NeffeSteenbergen
DeurbloazersDeventer
De Bend(e)Empel
T Mays KabaolMade
Bats Mar DeurElst
Blaaskapel de DwarsliggersSchiedam
De VerrekesblaosVeldhoven

Leutklasse

Orkestnaam
Plaats
De DreumelsBemmel
Leidsûh GabbûrsLeiden
Dweilkapel KNAgalm BeekBeek (Berg en Dal)
StraotendrekVenlo
De KeiendweilersWaalre
HartnekkigTogOss
ZusSjanMook
Blue BandHelmond
CV Spuit EllufOeteldonk
Sterruk WerrukDrunen
De LoatbloejersLent
Joekskapel Efkes WachteBergen
G.V. De SêpstèènDen Bosch
Joekskapel de KaetelaersSteyl
EvenebandSiddeburen

Deelnemers vorig jaar


Wedstrijdklasse

Nummer Orkest Plaats
1 De Blue Band Helmond
2 G.V. De Sêpstèèn ‘s-Hertogenbosch
3 Code ROOD Dordrecht
4 RODL Rijen
5 Outblast! Vlijmen
6 Coest Eindhoven
7 Effe dr Neffe Steenbergen
8 Dweilorkest De Deurdweilers Angeren
9 Dweilorkest de Boljeiers Tijnje
10 Ten Man Brassband Seattle, Washington (USA)
11 De Feesttoeters Sassenheim
12 Blaaskapel De Haringkoppen Vlaardingen
13 Dweilorkest 'De Menaemer Feintsjes' Menaldum
14 Muziekkapel de Keienkraôkers Waalre
15 Pretband Help Ons Bloaz'n Brummen
16 De RotDweilers Bemmel
17 De Heeren van plezier Den Haag

Leutklasse met podium

Nummer Orkest Plaats
21 ZZZZZenderbijband Oisterwijk
22 Alarmfase 3 Bemmel
23 Efkes Wachte Nieuw Bergen
24 Red-River-Band Boxtel
25 Blaasorkest mp3 Arnhem
26 Al Mo We Krupe Nijmegen
27 Spuit Elluf 's-Hertogenbosch
28 Ouwe Poep Amersfoort
29 De Vrolijke JJ Bende Vught
30 Bats Mar Deur Elst (Gld.)
31 KNAgalm Beek - Berg en Dal
32 Dweilband Excel-Lent Lent
33 Hoe ist?! Dongen
34 D'n Volle Bloas Westerbeek
35 Keiendweilers Waalre
36 CV de Mexicane 's-hertogenbosch
37 Sterruk Werruk Drunen
38 de Donderjagers Boekel
39 Zaanse Zwabbers Zaandam
40 De Bend(e) Empel
41 Goei Smoesje Geffen
42 C.C. de kèpkes Rosmalen
43 De Eigenheimers Tiel
44 Hartnekkig tog! Oss