Deelnemers 2023

35e Bemmelse Dweildag

In 2023 kunnen dweilorkesten weer in twee verschillende klassen deelnemen aan de 35e Bemmelse Dweildag:

  • De Wedstrijdklasse 
  • De Leutklasse

Ieder dweilorkest krijgt vier keer een kwartier speeltijd om zich op verschillende podia te presenteren aan de jury en/of het publiek. 

De volgende dweilorkesten hebben zich al ingeschreven:

Wedstrijdklasse

Dweilorkest
Plaats
OutblastVlijmen
Dweilorkest D'(h)opmatenHalle
De DeurdweilersAngeren
De FeintsjesLeeuwarden
RODLRijen
De KeienkrakersWaalre
Pretband Help Ons Bloaz'nBrummen
De DrumgabbersDelft
De RotDweilersBemmel
Effe d’r NeffeSteenbergen
The Brassholes Leiden
PIAS (Play it again sam)Eindhoven
Blaaskapel Lalalaas-Hertogenbosch
HIKGeffen
Blaos Mar RaokSteenbergen
De BöllekesOisterwijk
t Mays KabaolMade

Leutklasse

Alarmfase 3
Bemmel
KnuffleGroenlo
Blaaskapel WOW!Dongen
Vrüg ligtOss
Ouwe PoepAmersfoort
Iren3Ede
StraotedrekHout Blerick
Sterruk WerrukDrunen
Goej SmoesjeGeffen
De FurietoetersMaassluis
Blaaskapel NarreTuutersSint-Oedenrode
PartyBand EveneBandSiddeburen
PanaschUden
ZzzzzenderbijbandOisterwijk
Dweilorkest de LoatbloejersLent
Toetkapel OnderoetDenekamp
XL kapelBerghem
Tikkie voor JosNijmegen
Bènde Betoetert?De Rips
De KneuterkapelNijnsel
CV Spuit Ellufs-Hertogenbosch
Hofkapel De Dors(t)vlegelsHeesch
Leidsûh GabbûrsLeiden
Partyband LeidenLeiden
Bloaskapel de FluutjesBussum
De GangmoakersMade

Deelnemers 2022


Wedstrijdklasse

Nummer Orkest Plaats
1 Dweilorkest De Klankentappers - De enige echte! Uden
2 De bloknoten Blokker
3 DAD Barst Los Driebergen
5 Effe dr Neffe Steenbergen
6 Vijos Small Band Bussum
7 She's Udenhout Udenhout
8 De Feestbende Cromvoirt
9 P.I.A.S. Eindhoven
11 Ze Quaffeurz Beveren-Leie (België)
12 LiTHe Blas Linkoping (Zweden)
13 Muziekkapel de Keienkraôkers Waalre
14 Blusswerruk Eindhoven
15 Dweilorkest D (h)opmaten Halle (België)
16 De RotDweilers Bemmel
17 Dweilorkest De Deurdweilers Angeren
18 Outblast! Vlijmen

Leutklasse met podium

Nummer Orkest Plaats
20 BlitZ Eindhoven
21 De Koele Band Oosterhout
22 G.V. De Sêpstèèn ‘s-Hertogenbosch
23 Al Mo We Krupe Nijmegen
24 Alarmfase 3 Bemmel
25 Zimpelsat Ede
26 Leidse Gabbers Leiden
27 De Schrik uit Blik Elshout
28 De Loatbloejers Lent
29 Narretuuters Sint Oedenrode
30 Orthinon Den Bosch
31 ZZZZZenderbijband Oisterwijk
32 Bende Betoetert de Rips De rips
33 Toetkapel Onderoet Denekamp
34 Blaaskapel Spuug-zat Zaltbommel
35 De Pindullekes Heeswijk
36 De vrolijke J-J-Bende Vught
37 ZusSjan Mook
38 KNAgalm Beek - Berg en Dal
39 XL Kapel Berghem
40 Deurklinkers Elshout
41 Blaaskapel LaLaLaa 's-Hertogenbosch
42 Ouwe Poep Amersfoort
43 Hartnekkig tog! Oss
44 CV Nog Eentje Dan Rosmalen
45 Tikkie voor Jos Nijmegen e/o
46 Blaos Vaak Drunen
47 De Eigenheimers Tiel
48 De Donderjagers Boekel
49 CV de Mexicane 's-hertogenbosch
50 Goei Smoesje Geffen
51 Ongerakt Reek
52 De Hofbloazers Goor
53 Panasch Uden
54 Spuit Elluf 's-Hertogenbosch
55 Keiendweilers Waalre
56 De Fluutjes Bussum
57 De Pereplukkers Den Bosch
58 Hoe ist?! Dongen
59 Red-River-Band Boxtel
60 Farine Eindhoven