Contact

Contactinformatie

Stichting Bemmelse Dweildag
Postadres:
Postbus 161
6680 AD Bemmel

KvK-nummer: 41261213
Rabobank: NL25RABO0105748714

Met vragen kunt u terecht bij een van de onderstaande contactpersonen:
(Tip! Stond je vraag niet toevallig bij de veelgestelde vragen?)

Voorzitter
Henk Pol
voorzitter@bemmelsedweildag.nl

Secretariaat
Erik Meurs
secretariaat@bemmelsedweildag.nl

Penningmeester
penningmeester@bemmelsedweildag.nl

Orkesten & Inschrijvingen
Sjoerd Kersten
orkesten@bemmelsedweildag.nl

PR
Bram Opgenoort
pr@bemmelsedweildag.nl

Technische Dienst
Pieter Nas
technischedienst@bemmelsedweildag.nl

Parcoursbeheer
Frank Pisters
parcoursbeheer@bemmelsedweildag.nl

Dweilcamping
Dion Jansen – Bemmel 8
dweilcamping@bemmelsedweildag.nl

Jeugd
Joyce Koffeman en Marlene Kleinpenning
jeugdzaken@bemmelsedweildag.nl

Juryzaken + Catering
Alex Koffeman
jurering@bemmelsedweildag.nl

Sponsoring
Wijnand Janssen
sponsoring@bemmelsedweildag.nl

Veiligheid & Communicatie
Martijn Baltussen en Ivo Duifhuizen
veiligheid@dweildag.nl

Infostand
Gaby Wegdam – Moormann

IT en Website
Tom Smits